Сироту з Тернополя нардеп поселив у готель в Луцьку

Сирота Тарас Врублевський, родом з Тернополя, проте зараз мешкає у Луцьку. Там він збудував собі халабуду, щоб мати де зимувати, а на харч заробляє двірником у місцевому ЖКП. Проте після публікацій у волинських ЗМІ з закликом помогти сироті, комунальники звернули увагу на нього та приїхали знести незаконно збудовану хатину. У ЗМІ піднялася хвиля обурення. Тому ситуацію із Тарасом взяв на свій контроль волинський народний депутат Ігор Гузь.

“Напевне багато хто з Вас вже читав в новинах про сироту Тараса Врублевського, який працює двірником при ЖКП № 11 м. Луцька і про халабуду яку він своїми руками побудував і в якій проживав, разом з декількома собаками та котами, яку хочуть знести ті ж комунальники. Деталі цієї історії тут: http://goo.gl/26aVYF

Сьогодні зустрівся з Тарасом. Домовилися що поки поживе в готелі, номер ми вже забронювали. Натомість вже сьогодні звернувся до Луцького міського голови аби підшукати сироті якесь соціальне житло чи гуртожиток. В нас десятками прокурори, міліціонери та інші “важливі люди” квартири на халяву отримують щороку, а тут от простий сирота…

Окрім того передзвонив керівнику ЖКП і попередив аби до хлопця не застосовували ніяких “санкцій” бо сам Тарас каже, що вже негласно йде мова про звільнення з роботи. Наш юрист тримає питання на контролі.

Та й в принципі Микола Романюк, можна було б цю ситуацію яка набула такого розголосу не лише на Волині, але й в межах держави взяти під свій контроль? Чи не так?

Тарас глибоко розчулений такою увагою громадськості і передає всім щирі вітання.

Все буде добре)”, – написав нардеп Ігор Гузь на своїй сторінці.

Коментарі вимкнені.