“Табула раса” розповість тернопільським журналістам про секрети “Полінезійської зими”

15 грудня у Тернопільському центрі комунікацій, гурт “Табула раса” у повному складі, представить тернополянам “найсвіжіший” кліп на пісню “Полінезійська зима”. Цікавим є те, що пісня виконується двома мовами: “Табула раса” співає російською, а “Антитіла” – українською. Кліп знімали на головній футбольній арені України – НСК Олімпійський.

За задумом режисеру кліпу, лідери гуртів Тарас Тополя та Олег Лапоногов є непримиренними ворогами на футбольному майданчику, і намагаються досягти перемоги всіма можливими засобами. Одним з основних складних моментів, котрі виникли в процесі зйомок, було те, що Тарасу та Олегу постійно потрібно було вдавати злість та агресію по відношенню один до одного, хоча в реальному житті між АнтитілАми та Табулою Расою склалися стосунки пронизані взаємоповагою та симпатією. Головні герої демонструють своє вміння жонглювання футбольним м’ячем, та застосовують навички володіння паркуром. В цьому Тарасу та Олегу допомагають професіонали своєї справи – майстер паркуру Олександр Катеринчук, та футбольний фрістайлер Андрій Дунаєвський (команда UkrFreestyle).

Зустріч із легендарним гуртом відбудеться 0 19.00, в ТЦ Атріум (вул. Й.Сліпого, 7), 4 поверх.

Після презентації, “Табула раса” вітатиме з днем народження ірландський паб у Тернополі “Патрік”. Концерт розпочнеться о 21.00.

Коментарі вимкнені.