Тернопіль може залишитись без тролейбусів!

Тернопільські тролейбусники хоча і працюють з перевиконанням фінансового плану, разом з тим підприємство знаходиться на межі зупинки. А все через неповернення значної суми компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів. На сьогоднішній день КП «Тернопільелектротранс» боргують 2,7 млн. грн.

– Через неповернення 2,7 млн. грн. компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів, існує ризик зупинки нашого підприємства. Адже ми не можемо провести вчасно виплату заробітної плати й оплатити податки. Незрозуміло й те, чому нашому підприємству не зарахували звітів щодо пільгових перевезень за січень. Через це у КП ТЕТ фактично вкрали 1,7 млн. грн. І це все відбувається на фоні ефективної роботи нашого підприємства. Якщо взяти дані першого кварталу 2013 року і порівняти їх з аналогічним періодом 2014-го, то маємо суттєвий плюс у всьому. Зокрема, на понад 300 тисяч більше перевезено платного пасажира. У той же час сума нарахованої компенсації (2,267 млн. грн.) у порівнянні з минулим роком зменшилась на 500 тис. грн. Більше того, ця сума у два рази менша від фактично виконаної роботи по перевезенню пільговика (4,485 млн. грн.), – розповів директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

Чи залишаться 430 працівників депо з роботою і соцзахистом – питання залишається відкритим. Його в першу чергу потрібно ставити до керівництва міста та державних чиновників, – повідомляє сайт «Тернопільелектротрансу».

Коментарі вимкнені.