Тернопіль: полковника 44-бригади нагородили медаллю

24 жовтня 2015 року архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор в управлінні Тернопільської єпархії УПЦ Київського Патріархату нагородив небайдужих, сміливих та відданих людей, які усіма своїми зусиллями дбають про безпеку, добробут та цілісність своєї держави.

Владика Нестор нагородив медаллю “За вірність традиціям” І ступеня командира 44-ої артилерійської бригади, полковника Баранова Сергія Миколайовича.

Також з рук владики медалі “За жертовність і любов до України” отримали волонтери, які безпосередньо допомогають капеланам і бійцям: Серетний Ігор Степанович та Мельник Ігор Миколайович.

Опісля владика Нестор звернувся до присутніх зі словами: “Друзі, сьогодні ми тут зібралися у вихідний день, але коли йде мова про захист Вітчизни, то вихідних днів не має. Українська армія – це не просто зібрання не підготовлених людей, як на це мала надію ворожа сторона, наші воїни фізично і духовно є стійкі, і я вірю, що багато в чому їм домопамагає і праця наших капеланів, які їм допомагають, настановляють.

Коментарі вимкнені.