Тернопільщина має перший путівник, який присвячений Дністру

У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація туристичного путівника «Дністер» Олени Крушинської.

Представлена книжка — перший путівник і перше історико-краєзнавче видання, присвячене Дністру, одній із трьох найдовших річок нашої країни (1362 км). Вона бере початок у Карпатах і впадає в Чорне море, перетинаючи на своєму шляху в Україні та Молдові чотири історико-географічні регіони: Галичину, Поділля, Буковину й Бессарабію. Звідси й розмаїття пам’яток, зосереджених на її берегах. У виданні розповідається про замки, фортеці, монастирі, муровані й дерев’яні храми та синагоги, забудову історичних містечок, панські маєтки й печерні монастирі — загалом понад 500 пам’яток архітектури.

Олена Крушинська — випускниця Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат хімічних наук. Від 2005 року співпрацює з журналами «Міжнародний туризм», «Welcome to Ukraine» та ін. Як журналіст і фотограф, працює над власними проектами в галузі дослідження й популяризації пам’яток.

Коментарі вимкнені.