Тернопільська обласна рада вчора три рази розчарувала Валентина Хоптяна та Ко

Крім “виселення” ОДА із приміщень комунальної власності Тернопільщини, 29 грудня обласна рада на віче прийняла також два рішення, які можуть викликати чергове роздратування владного режиму.

Обласні депутати, які брали участь у сьогоднішній сесії на Тернопільському майдані, одноголосно проголосували за вивішування прапора національно-визвольних змагань поруч із державним на щоглі біля будівлі обласної ради. Проте червоно-чорний прапор, згідно прийнятого рішення, буде підніматись у визначені дати:

– 1 січня – день народження Степана Бандери;
– 22 січня – День Соборності та Свободи України;
– 28 червня – День Конституції України;
– 30 червня – Акт відновлення Української Держави;
– 23 серпня – День Державного Прапора України;
– 24 серпня – День незалежності України;
– 14 жовтня – Покрова Пречистої Богородиці, День Українського козацтва, створення Української Повстанської Армії.

А також підніматимуть стяг боротьби і в інші дні відзначення дат національно-визвольної боротьби українського народу та згідно з окремим розпорядженням голови Тернопільської обласної ради.

Крім цього, депутати проголосили 2014 рік в Тернопільській області Роком провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери та доручили “безхатченкам” Хоптяна (Тернопільській ОДА) розробити план заходів із відзначення в Тернопільській області Року провідника ОУН.

Нагадаємо, що в День Соборності України 20 січня 2010 року тодішній президент Віктор Ющенко присвоїв Степану Бандері звання Героя України, проте після приходу Януковича до влади судова система Донецької області скасувала присвоєне звання. І 2 серпня 2011 року Вищий адміністративний суд України залишив у силі рішення Донецького окружного адміністративного суду від 2 квітня 2010 року та ухвалу рішення Донецького апеляційного адміністративного суду від 23 червня 2010 року, якими визнано незаконним указ третього президента України Віктора Ющенка від 20 січня 2010 року про присвоєння Степану Бандері звання Героя України.

ГО “ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПОГЛЯД”

Коментарі вимкнені.