Тернопільська земля має працювати на добробут кожної української сім`ї

Включення земель сільськогосподарського призначення в повноцінний ринковий обіг вимагає, передусім, наведення ладу в їх використанні. У рамках боротьби з корупцією і наведення ладу в земельній сфері управлінням Держземінспекції проведені перевірки дотримання вимог чинного земельного законодавства при використанні земель у Тернопільській області, – зазначено під час підсумкової наради Зіновієм  Безкоровайним, начальником Держземінспекції Головного управління Держкомзему в Тернопільській області.

Протягом минулого року державні інспектори Головного управління і територіальних органів Держкомзему у Тернопільській області провели 1342 перевірки, задокументували 888 правопорушень. Із них найбільше на землях сільськогосподарського  призначення – 348.

Фахівці склали 346 протоколів і винесли 321 постанови про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності. Натепер із загальної суми 93682 тис. гривень нарахованих штрафних санкцій порушники сплатили добровільно більше  60918 тис. гривень.

За виявленими порушеннями спеціалісти спрямували 171 справу до правоохоронних органів, у тому числі  11 з них з ознаками злочину.

Співпрацю із органами прокуратури, СБУ та іншими правоохоронними органами необхідно продовжувати. Адже одним із завдань проведення земельної реформи  – викорінювання корупції і наведення ладу в сфері земельних відносин. Земля повинна працювати на економіку держави, на добробут кожної української сім`ї, – зауважив Роман Папіровський, начальник Головного управління Держкомзему в Тернопільській області, під час проведення підсумків роботи управління Держземінспекції за 2011 рік.

Коментарі вимкнені.