Тернопільське “Сонячне дерево” відновило свою роботу (фото)

“Сонячне дерево” відновило роботу. Вирвані кабелі замінили новими, але чи надовго їх вистачить?

Нагадаємо, минулого року  Тернополі у сквері В’ячеслава Чорновола встановили «сонячне дерево» – пристрій, який працює на сонячній енергії та дозволяє всім охочим зарядити свої ґаджети.  Але не довго тішились тернополяни, вандали періодино виривали елементи живлення.

 

 

Фото Олег Синовець

-1 thoughts on “Тернопільське “Сонячне дерево” відновило свою роботу (фото)

  • 11:01 | 16 березня, 2017 at 11:01
    Permalink

    Якщо не помиляюсь – там встановлена відеокамера за гроші платників податків – читай пересічних громадян -тернополян!! – від КП Тернопільської міської ради “Тернопільінтеравіа”, яке також утримується за гроші платників податків і яке очолює депутат Тернопільської міської ради Іван Сорокаліт
    Питання/прохання до редакції, яка могла б з’ясувати в поліції (яка, доречі, також утримується за наші з вами гроші!!!!!)- чи знайшли винних, які повідривали ті кабелі минулого разу, назвати їх імена, прізвища, на якому етапі розслідування, чи передана справа до суду, рішення???
    Бо просто писати, що за наші з вами гроші поставили нові кабелі – це добре, але треба написати про тих, які зробили шкоду для інших мешканців міста, от вам буде і ще одна толкова стаття..подумайте..

Comments are closed.