Тернопільські автомайданівці їдуть «в гості» до Порошенка

У столиці вони завітають в гості до Петра Порошенка та запрошують приєднатись до акції протесту небайдужих тернополян.

Акція протесту, під час якої акт

Активісти тернопільського осердку ВО «Автомайдан» запрошують громадських діячів та небайдужих тернополян із собою до столиці на акцію «Порошокін – лице корупції!».ивісти ВО «Автомайданзавітають в гості до Президента України Петра Порошенка, де вимагатимуть відставки генпрокурора Віктора Шокіна, відбудеться у Києві 31 жовтня об 11.00.

  • Об 11.00 розпочнеться автопробіг до будинку президента України Петра Порошенка з вимогою звільнити Генерального прокурора Віктора Шокіна, – розповів голова тернопільського осередку ВО «Автомайдан» Ігор Василів. – Під будинком Петра Порошенка в с. Козин активісти “Автомайдану”, Центру протидії корупції та інших антикорупційних організацій проведуть брифінг та акцію, під час якої покажуть обличче корупції в Україні – Порошокіна.

Активісти вже неодноразово звертали увагу суспільства на те, що Генеральний прокурор Віктор Шокін гальмує проведення реформ в прокуратурі та створення Національного антикорупційного бюро. Про своє незадоволення роботою Віктора Шокіна в боротьбі з корупцією вже неодноразово заявляли навіть представники США та ЄС.

– На жаль, до сих пір Президент належним чином не відреагував на критику громадськості та дипломатів, – переконані активісти. – Стає очевидним, що боротьба з корупцією в Україні та спрощення безвізового режиму з ЄС гальмується Генеральним прокурором Віктором Шокіним за мовчазної згоди Президента України.

Старт автопробігу відбудеться на паркінгу біля постаменту «Батьківщина-мати» (вул. Лаврська, 22) об 11:00. До автопробігу вже дали згоду долучитись понад 40 автомобілей не тільки з Києва, але й з інших регіонів України. У брифінгу візьмуть участь: Ігор Луценко – народний депутат України; Олексій Гриценко – голова ВО «Автомайдан» Максим Маньківський – Люстраційний комітет Центр протидії корупції.

Довідка

Всіх бажаючих взяти участь в акції протесту просять зголошуватись за тел.: 067-350-11-41

Джерело: 20 хвилин

Коментарі вимкнені.