Тернопільські пікетувальники розбили шибу у маршрутці

Сьогодні вранці на вул. Володимира Великого, що в обласному центрі, місцеві підприємці влаштували пікет. Люди обурені тим, що орендодавець не хоче продовжувати договори найму на земельні ділянки, на яких стоять їхні торгові ятки. Кажуть, на місці ринку, що на масиві Аляска,планується масштабна реконструкція, тому люди бояться залишитися без роботи.

Аби привернути увагу до своєї проблеми, торговці разом з активістами громадських організацій вийшли на проїжджу частину і безупинно переходили дорогу на нерегульованому пішохідному переході, тим самим заважаючи руху транспорту.

Як повідомив заступник начальника Тернопільського міського відділу міліції Андрій Фірман, під час акції протесту між пікетувальниками та водієм маршрутного таксі виникло непорозуміння. Останній намагався проїхати пішохідний перехід і, з його слів, хтось з протестувальників розбив шибу в автобусі.

Повідомлення про дану подію внесено до журналу  єдиного обліку. На даний час проводиться перевірка. На місці інциденту працює слідчо-оперативна група.

Працівникам міськвідділу та управління ДАІ вдалося переконати людей покинути проїжджу частину. Скарг та заяв від інших учасників пікету не надходило.

Коментарі вимкнені.