Тернопільські школярі співали з улюбленцем Вакарчука та питали його про африканських слонів (відео)

У Тернополі завершується перший заїзд літньої дитячої школи “Дивосвіт”. Її вигадала чемпіонка світу Лілія Проць, як альтернативу колись існуючим пришкільним літнім таборам, яких зараз у Тернополі немає. Підтримав ці благородні починання спортсменки відомий бізнесмен Віталій Марновський.

З ранку до вечора діти в “Дивосвіті” навчаються прикладному мистецтву, відвідують різноманітні екскурсії по усьому місту, обідають в найкращих закладах харчування Тернополя та зустрічаються із відомими на всю Україну людьми.

Так, 8 липня вихованці літньої школи впритул познайомилися із студентом Тернопільського медуніверситету, спів якого підкорив лідера легендарного гурту “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука. Леонардо Ободоеке нещодавно знімався у “Голосі країни”, після якого його зірковий тренер узяв Лео на велику сцену – стадіон “Арена-Львів”.

У школі “Дивосвіт” Лео зустрівся з кількома групами дітей, розповідав їм про свою країну, Вакарчука та “Голос країни”. Малим тернополянам було цікаво ближче познайомитися з африканцем. Вони так подружилися що згодом вже й свої панамки приміряли на ього.

Леонрдо розповів “Погляду”, що найбільше йому сподобалося і водночас сантеличило питання маленких тернополян про те, чи в Африці він живе поруч зі слонами та левами. Леонардо пояснив дітям, що Африка, це не лише селища тубільців, а й гігантські мегаполіси та розвинені міста. Зокрема, він живе в країні Нігерії у такому місті, яке за його словами значно більше навіть за кілька наших Києвів.

А ще африканець послухав, як школярі співають пісню “Кадилак” їхнього улюбленого співака “Дзідзьо” та спробував разом  ними заспівати репертуар Океану Ельзи – “Стіна”.

Після спілкування Леонардо ще з півгодини роздавав автографи дітям. Кожен просив написати його ім’я. Коли африканець плутав букви у іменах Владик, Поліна, Марина, діти просили його переписати автограф ще раз.


Професійні фотографії із зустрічі дітей з Леонардо ТУТ

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.