Тернопільські тролейбусники мають поповнення

dsc06525_utf1016Днями до Тернополя привезли вже другий чеський «тролейбус-гармошку», який цього року купили за кошти міського бюджету. 

Перший такий тролейбус прибув декількома днями раніше. Загалом же КП «Тернопільелектротранс» підписав угоди на поставку ще восьми таких тролейбусів.

Міський голова Сергій Надал зазначає, що розвиток тролейбусного руху у Тернополі – це пріоритет у діяльності мерії. Причому роботи ведуться одночасно у декількох напрямках: будуються нові тролейбусні лінії, купуються нові тролейбуси та готується до впровадження автоматизована система оплати за проїзд.

Нагадаємо, що за останні роки у Тернополі збудовано декілька нових тролейбусних лінії: на масиві «Аляска» (вул. В. Великого – Л. Курбаса – Морозенка – Симоненка), у районі обласної дитячої лікарні (вул. Корольова – Сахарова – Купчинського), на масиві «Дружба» (вул. Бережанська – Лучаківського – Будного – Тролейбусна), вул. Протасевича (вул. Протасевича – О. Довженка – Лесі Українки) та від мікрорайону «Аляска» до «Дружби».

Коментарі вимкнені.