Тернопільські тролейбуси обладнали GPS-навігаторами

Відтепер тролейбуси Тернополя під постійним контролем диспетчера. Екологічно-чистий вид транспорту обладнали «джі-пі-ес навігаторами». Ще у 2012 році, каже директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх, вони поставили перед собою завдання осучаснити цей вид громадського транспорту відповідно до програми «Автоматизованого обліку пасажирів та оплати проїзду».

Першим етапом було саме встановлення навігаторів та облаштування диспетчерського пункту. Завдяки цьому нововведенню на підприємстві знають, де тролейбус в даний момент, чи не відхилився від графіку, де затори і чи не скоротили, бува, самостійно робочий день кондуктор та водій.

За словами пана Мастюха, Тернопіль розвивається як туристичний центр. У цьому напрямку вирішив попрацювати і електротранс. Другим етапом модернізації стало встановлення в «рогатому» транспорті відео та озвучення зупинок. Це, переконаний керманич тролейбусного парку, суттєво допомагає як мешканцям, так і гостям міста.

“Саме так працює транспорт у Європі. Проте, якщо там таке обладнання коштує від 1,5 тисячі євро, то Тернополю прилад обійшовся в 4500 гривень. Це без витрат на монтаж та запис озвучення”, – розповів Андрій Мастюх. На цьому «Тернопільелектротранс» зупинятися не буде і продовжуватиме далі осучаснювати свій транспорт. Які ще будуть нововведення, – це поки таємниця, але тернополяни, кажуть електротранспортники, будуть приємно вражені.

Коментарі вимкнені.