Тернопільському хлопчику-сироті добрі люди зробили день народження (фото)

Співробітники слідчого управління обласної міліції завітали до «Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру», аби привітати із 14-літтям одного з вихованців закладу.  А яке же свято без подарунків та сюрпризів?

Вітання від правоохоронців приймав Валерій. Хлопчик з народження прикутий до інвалідного візка та дуже рано залишився без батьківської опіки – тато помер,  а маму позбавили батьківських прав. Попри свої фізичні обмеження підліток активно займається силовим видом спорту – паверліфтингом.

Валерій, як усі діти, з нетерпінням чекав на своє день народження, адже усі труднощі й негаразди у цей день забуваються. Втілити у життя бодай одну з мрій дитини спробували співробітники слідчого підрозділу.

Візит міліціонерів став справжньою приємною несподіванкою для іменинника. Тим паче, що гості  завітали з подарунками. На день народження Валерій отримав омріяний планшет та улюблені усіма дітьми солодощі.

– Дуже приємно, що міліціонери ніколи не забувають про нас, завжди підтримують наших вихованців, – каже директор «Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру» Ірина Король. – Люди у погонах завжди бажані гості у нашому навчальному закладі

Слідчі вже не один рік опікуються навчально-реабілітаційним центром, де виховуються   та навчаються діти з наслідками поліомієліту і церебральним паралічем, надають посильну допомогу, радують дітей подарунками.

– Ми намагаємося повсякчас допомагати своїм підшефним, – відзначив начальник відділення  слідчого управління Рустам Гикавчук. –  Усмішки на обличчях дітей – це сама основна нагорода за нашу працю, а ще хочеться,  щоб збулася їхня найзаповітніша мрія, і всі вони стали здоровими.

 

Коментарі вимкнені.