Тернопільських волонтерів нагородили медаллю “За жертовність і любов до України”

10 серпня 2015 року в управлінні Тернопільської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату відбулося нагородження волонтерів: сміливих, самовіданних людей, які морально та матеріально допомагають українським солдатам. 

Під час вручення медалей «За жертовність і любов до України» владика Нестор звернувся до волонтерів: «Кожен розуміє, наскільки ваша праця є небезпечною та відповідальною. Ви, ризикуєте своїм  життям, пам*ятаєте, що все робите для української держави, воїнів, захисників, які віддають своє життя та здоров*я на Сході, щоб ми могли спокійно жити тут, на Тернопільщині.  Мені приємно від імені Святійшого Патріарха вручити цю медаль нашим волонтерам, яких знають усі, як в Тернополі, так і за його межами. Пам*ятаймо, що справжня нагорода, яка чекає кожного християнина – це Царство Небесне, ми для цього живемо і трудимося. Дякуємо, що ви в нас є», – такими словами розпочав нагородження владика Нестор.
Нагороди отримали: Стойко Сергій Васильович, Стойко Світлана Володимирівна,
«За вірність традиціям» 1 ступеня, за представленням спілки бійців та волонтерів АТО «Сила України» – Кіналь Олег Степанович ,
Кіналь Наталя Теодозівна,
«За відродження України» за представленням спілки бійців та волонтерів АТО «Сила України» – Руслан Богданович Магац.
З рук владики Нестора нагороду отримав також і прот.В*ячеслав  Кізілов, який постійно активно співпрацює із солдатами, збираючи допомогу на передову та кошти, задля забезпечення нормального їх побуту, організовує культурні та спортивні заходи з метою підняття бойового духу та згуртування учасників даних подій. Також, о.В*ячеслав є  зразком для багатьох,прикладом,  як потрібно працювати та любити Україну.
Прот.В*ячеслав Кізілов: «Починаючи якусь справу я завжди приходив до владики Нестора. Брав благословення, бо знав , що з його благословення справи йдуть добре. Зараз ми сформували команду священиків, які бажають працювати, як в тилу і на передовій, спільними зусиллями із українськими солдатами. Ми будемо добрим прикладом, щоб майбутнє було за тими священиками, які працюють разом із суспільством, допомагають, єднаються разом із людьми, які мають активну життєві позицію», -підсумував капелан.
Наталя Кіналь, волонтер: «У тяжкі часи Бог збирає разом вірних і справжніх людей, всі маски падають. Приходять в життя справжні люди: в духовності, у своїй вірі, відповідальності. Ситуація, яка уже багато місяців є в Україні очистила суспільство та зібрала справжніх людей у колі волонтерів».

Коментарі вимкнені.