Тернопільський депутат розбирається чому бюрократія проти безпечних поїздок дітей у “Лімпопо”

Бюрократія стала на заваді благим намірам. Так, нещодавно депутат міськради Тернополя, член постійної комісії з питань транспорту Іван Зінь запропонував «пустити» на вул.. Гайова маршрутне таксі аби діти, які відвідують аквапарк «Лімпопо» могли зручно та безпечно доїжджати, не наражаючи себе на небезпеку…

– Звернулась дирекція «Аквапарку» з ініціативою обладнати зупинку, щоб діткам було зручніше дістатись до закладу. Тим паче, що зараз літні канікули, попит шалений, та й далеко не всі батьки мають змогу користуватись послугами таксі,- каже Іван Зінь.

Депутат пояснює, що дирекція закладу готова за власні кошти обладнати на вул.. Гайова зупинку громадського транспорту. Тобто ні копійки з міського бюджету витрачено не буде. Єдине, що вони просять – це погодити маршрут, який, судячи з популярності закладу, стане доволі прибутковим для перевізників. Та,як виявилось, не все так просто…

– На конкурсі по перевезенню пасажирів у маршрутному таксі Тернополя, коли ми затверджували маршрути, члени транспортної комісії звертались до усіх перевізників з питанням, чи готові вони піти на зустріч аквапарку. Реакція була позитивною. Однак виникли труднощі на рівні бюрократії,- пояснює Зінь.

Чиновники міськради (зокрема управління транспорту) кажуть, що спочатку «Лімпопо» повинен обладнати обіцяну зупинку, а вже потім говоритиме про те: пускати маршрут чи ні.
– Але ж як людина може починати роботу, якщо не погоджено маршрут? Не розумію, чому управління так цілеспрямовано блокує цю ініціативу,- обурюється Іван Зінь.
Між іншим, перехрестя до вул.. Гайова входить в «ТОП-5» найнебезпечніших в Тернополі по кількості ДТП. Тому логічно, що пропозиція дирекції «Лімпопо» має благий підтекст.
Чому чиновники так яро її ігнорують – зрозуміти важко. Та за словами Івана Зіня, наразі тривають дискусії з цього приводу, тому надія на те, що діти спокійно та безпечно зможуть потрапити в аквапарк ще жевріє.

Коментарі вимкнені.