Тернопільський “морж” Михайло Рибак замерзає в хаті без опалення

Засновник Тернопільського клубу зимового купання “Нептун”, пенсіонер Михайло Рибак четвертий тиждень живе в хаті без опалення. Розповідає, що раніше грів батареї на мінімум, а під час заміни лічильника місцевими газовиками, вода в них взагалі замерзла.
“Коли в хаті було +5°, то мені нормально було. Коли газовики прийшли для планової заміни лічильника, то котел працював на мінімумі, а надворі якраз було -33°. Вони чотири години з тим вовтузилися – то ключ злетів, то ще там щось сталося. Поки підключили газ, вода в найдальших від котла батареях замерзла”, — розповів Рибак.
За його словами, газовики мали б врахувати температуру повітря надворі. Тоді або добре прогріти хату, перед перекриттям газу, або взагалі не міняти лічильник в той день.
“Щоб всі батареї не потріскали я мусів розігрівати їх праскою та електропічкою, поки спустив воду з системи. Тепер буду судитися з газовиками, щоб відшкодували мені моральні і матеріальні збитки”, — заявив чоловік морж.
Самостійно ремонтувати систему опалення пенсіонер не планує, бо вважає, що в такому випадку, не вдасться довести вину газовиків. Всі свої пожитки він приніс в одну кімнату. Аби в ній трималася плюсова температура, вмикає електропічку, відкриваючи її дверцята. Аби не замерзати вночі, спить з псом та вкривається теплою ковдрою.
Наразі написав скаргу на працівників міськгазу в управління споживзахисту. Самі газовики заявляють, що пенсіонер зводить на них наклеп.
“Він відверто бреше, бо насправді йому міняли лічильник всього 25 хвилин, а не чотири години. Скоріш за все, батареї в нього замерзли ще раніше. Коли наші працівники прийшли до цього абонента, то в хаті було +5°, а котел був вимкнений. Наші працівники пропонували його включити, але він сказав їм не командувати”, — розповіла інженер “Тернопільміськгазу” Лариса Чорна.
Газовики підозрюють, що Михайло Рибак не цілком адекватний.
“Коли після перевірки йому повертали лічильник, він заявив, що наші працівники вкрали його мобільний телефон. Ходив до начальника – той сказав звернутися в міліцію. Вже наступного дня абонент прийшов вибачатися. Казав, що мобільного ніхто не вкрав. Виправдовується, що після інсульту часом забувається”, — додає інженер.
Gazeta.ua

Коментарі вимкнені.