Тернопільський школяр Денис Коломийчук зараз стажується у США: лист додому

Учень Тернопільської спеціалізованої школи №5 із поглибленим вивченням іноземних мов Денис Коломийчук впродовж цього навчального року стажуватиметься у США, позаяк став фіналістом програми Flex. Днями хлопець надіслав у рідну школу листа, де розповідає про новий досвід навчання: 

“Привіт з Америки! Цього року я став фіналістом програми Flex, і отримав можливість навчатись один рік у США. Моя подорож розпочалась 15 серпня 2018 року. Усім флексерам потрібно було приїхати до Києва у готель “ Братислава”. Тоді ж нам розповіли, як буде проходити наша мандрівка, потім усі попрощалися з батьками і з цього моменту почалося найцікавіше і найочікуваніше!

Всі перельоти зайняли приблизно 15 годин. Я прибув до міста Денвер штату Колорадо, де чекала мене моя хост сім”я, в якій я зараз проживаю. Це дуже привітні та милі люди, зрештою, такі, як усі американці! В перші же вихідні я мав змогу приготувати їм борщ, який був до вподоби моїм хост батькам. Також ми поїхали в гори в Estes Park, який знаходиться в Rocky Mauntains. Відбулося знайомство з родиною моїх хостів.

В понеділок розпочалося навчання в школі. Тут хочеться написати про все в деталях! Моя школа дуже велика. В ній навчається більше 1000 учнів (причому, це High school, де вчаться тільки учні 9-12 класів). У школі дають школяру право вибору уроків, тим самим учень має змогу розвиватися в тому руслі, яке його цікавить. Уроків тут набагато менше, але тривають вони довше – 1 год. 30 хв. кожен урок. Це дуже зручно, адже вчитель дає усю потрібну інформацію учневі і нікуди не спішить, уроків по кількості менше в день, відповідно і менше домашнього завдання.

Загалом я вибрав 7 уроків на перший семестр. Тут є “А” день, де я маю 4 уроки і “В” день, де я маю 3 уроки і вільний період (тоді учні сходяться в бібліотеку, спілкуються та роблять домашні завдання). Я вибрав такі уроки: програмування (учні вчаться програмувати), фотографування ( вивчаємо як правильно робити фотографії, відеоролики, фотошоп), історія Америки, англійська мова, китайська мова, алгебра, бізнес ( навчають азів бізнесу).

В американській школі я Сеніор (12 клас), і це означає, що цього року в мене буде випускний! Зараз я маю 4 тиждень навчання. Кожного дня я пізнаю Америку! Для мене тут все нове та цікаве. Побував вже у штаті Техас, місті Даллас, у жовтні відвідаю зі своїми хост батьками штат Арканзас. Передаю найщиріші вітання усім моїм однокласникам, класному керівнику Ірині Ярославівні, а також усім вчителям, які мене навчали і будуть навчати!!!! Обов’язково буду інформувати про все нове та цікаве, що відбуватиметься зі мною в США, так що, чекайте на подальші мої листи!!!

З повагою, Денис Коломийчук High Frederick School Dacono, Colorаdo”

-1 thoughts on “Тернопільський школяр Денис Коломийчук зараз стажується у США: лист додому

  • 23:41 | 18.09.2018 о 23:41
    Permalink

    Ми пропонуємо кредити зі ставкою 2%, вам потрібна позика, якщо так, зв’яжіться з нами за адресою електронної пошти нашої компанії (desmondloaninverstment@gmail.com) Очікуючи на Ваш запит З повагою пан Десмонд Лі.

Коментарі вимкнені.