Тернопільський Сірий отримав орден “Народний герой України”

prytula

Під час церемонії вручення відзнак “Народний герой України” у м. Хмельницький вчора, 25 липня, телеведучий “Нового каналу” Сергій Притула отримав нагороду за волонтерську роботу.

Про це написав Тернопільський Сірий в соціальній мережі, додавши, що це не тільки його заслуга, а всіх, хто допомагає українським бійцям.

prytula1

“Друзі, вчора нас нагородили орденом” Народний герой України “. Нас – це всіх, хто протягом останніх 2-х з гаком років долучається до мого волонтерського зусилля щодо забезпечення наших підрозділів тим, чого їм не вистачає. Це нагорода кожного з Вас, хто приносив на Новий канал пачку чаю або сигарет, теплий одяг або ліки, хто посилав на волонтерський рахунок 20 гривень або передавав в руки 10 000 $, хто переганяв машини з-за кордону і лагодив їх в Україні, хто писав листи бійцям або супроводжував наші виїзди в АТО добрим словом і молитвою “, – зазначив телеведучий в своєму акаунті на Facebook.

Притула подякував усім і повідомив, що продовжить свою волонтерську діяльність.

prytula2

“У нас роботи і далі непочатий край. На черзі придбання джипа, буса і тепловізійного прицілу для снайпера”, – додав він.

 

Коментарі вимкнені.