Тернопільський журналіст Віталій Дерех пише репортажі з острова біля Африки

Журналіст RIA плюс Віталій Дерех три дні жив у літаках, потягах та в аеропортах, добираючись на величезний екзотичний острів біля південно-східного узбережжя Африки. Відтак 28 липня в обід – досягнув мети мандрівки. Вірніше, справжні пригоди тільки починаються!

– Туристів тут люблять, – посміхаючись розповідає Віталій про свій перший день побуту на Мадагаскарі. – Коли ти, єдиний світлошкірий у зоні видимості, ідеш вулицею усі дивляться на тебе, – говорить 26-річний українець. – Жінки сміються і вітаються. Діти бігають довкола і викрикують щось французькою. Водії автомобілів та  мотоциклісти сигналять і махають руками.

А двоє темношкірих підлітків просто на вулиці столиці Мадагаскару, Антананаріво, запропонували Віталію прокататися у саморобній дерев’яній тачці.

– Сміються, і пальцями показують: ти плати гроші, а ми тебе провеземо, – продовжує мандрівник. – Я зараз за чотири кілометри від центру столиці. Планую туди піти. Також огляну околиці.

Журналіст RIA вирушив у мандри Мадагаскаром та Африкою, аби відкрити ті краї для загалу наших туристів. Символічна мета мандрівки – могила отця Яна Бейзима, який народився на Хмельниччині, наприкінці ХІХ ст. працював у Тернополі, а згодом виїхав на Мадагаскар і заснував там лікарню для прокажених.

http://20minut.ua

-1 thoughts on “Тернопільський журналіст Віталій Дерех пише репортажі з острова біля Африки

  • 10:56 | 1.08.2013 о 10:56
    Permalink

    Повезло чуваку, я теж хочу туди, але мушу постійно писати коменти Погляду з свого офісу )))

Коментарі вимкнені.