Тернопільським прокурорам завтра покажуть, де “раки зимують”

Завтра 23 грудня о 11:00 відбудеться акція протесту під ОБЛАСНОЮ ПРОКУРАТУРОЮ за адресою вул. Листопадова, 4.

Акція викликана бездіяльністю обласного прокурора та його заступників в справах, які зачіпають інтереси чиновників вище “середньої ланки”, – повідомляє голова тернопільської «Самооборони Майдану» Іван Ковалик.

– На сьогоднішній день ми добре бачимо, що прокуратура саботує гучні кримінальні справи, пропускає рішення Тернопільської Міської Ради по земельних питаннях і питаннях по “розбазарюваню” комунальної власності громади. Виходить так, що прокуратура може засудити “простих смертних”, для того що би були показники роботи, а для професійних хабарників прокуратура є надійним дахом. Якщо так і далі буде тривати то ми залишаємо за собою право на протест революційними засобами, бо у військовий час така бездіяльність є антидержавною і зрадницькою.  Запрошуємо всіх на пікет, це є нашим обов’язком перед всіма Героями, які віддали своє життя за волю України!

-1 thoughts on “Тернопільським прокурорам завтра покажуть, де “раки зимують”

 • 18:42 | 22.12.2014 о 18:42
  Permalink

  Тернопільські та Збаразькі прокурори, а саме прокурор Тернопільської області та Ю.Гулкевич, прокурор Збаразького району Свергун В.М. та його поміцниця Дядишина Л.В. НЕ ПРИХОВУЮЧИ “кришують” та прикривають корупціонерів та роблять все від них залежне, щоб закрити кримінальні справи. В моєму випадку взагалі дійшло до абсурду, завтра 23.12.2014р об 11год в апеляційному суді Тернопільської області представник Збаразької прокуратури Дядишина Л.В. та представник Тернопільської прокуратури будуть захищати корупціонера та злодія, проти якого вже було відкито СІМ! кримінальних справ, від малолітньої дитини-інваліда. Суддя Збаразького районного суду Щербата Г.Р з подачі Дядишиної Л.В. вже “захистила”, а тому справа дійшла до апеляції.

 • 03:05 | 23.12.2014 о 03:05
  Permalink

  Велике прохання до журнолістів 23.12.2014р. об 11 год. в приміщення апеляційного суду Тернопільської області прибути на судове засідання на якому аж цілих два прокурора будуть захищати корупціонера та хабарника від малолітньої дитини -інваліда. Дуже надіюся на вашу підтримку. Тел.для звязку 098 236 93 73- Ігор Сепгійович

 • 10:30 | 23.12.2014 о 10:30
  Permalink

  Ліпше б через дорогу попікетували

Коментарі вимкнені.