Тернополян запрошують у експедицію в Антарктиду


Конкурс кандидатів до складу 21-ї Української антарктичної експедиції на 2016-2017 роки оголосив Національний антарктичний науковий центр. Зголоситися до участі можуть і тернополяни.

 Добрати планують 7 науковців і 5 фахівців із життєзабезпечення, пише “20 хвилин”. Серед останніх – дизеліст, системний механік-електрик, системний адміністратор зв’язку, лікар (хірург, травматолог, анестезіолог), кухар. Конкурс триває до 31 жовтня.

Учасникам експедиції сплатять антарктичне польове забезпечення: добові, що у 12 разів перевищують добові в Україні. Науковцям-учасникам гарантують збереження місця роботи і зарплати на час експедиції, а фахівцям із життєзабезпечення – гонорари. Забезпечення зимівників харчуванням, одягом, санітарно-гігієнічними засобами їх страхування та медобслуговування буде за рахунок Національного антарктичного наукового центру. І тільки за супутниковий зв’язок з рідними вони повинні будуть платити зі своїх кишень, йдеться в умовах конкурсу.

– Серед зимівників у нас були львів’яни, були рівненчани, а от тернополян ще не було, – розповів для 20minut.ua прес-аташе Національного антарктичного наукового центру Володимир Бочкарьов.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ:

  • досвід роботи за фахом, що відповідає науковим напрямам Держпрограми, не менш п’яти років
  • володіння однією з іноземних мов (англійською/ іспанською або інш.)
  • відсутність хронічних захворювань  та протипоказів до роботи в екстремальних умовах Антарктики
  • спроможність працювати в умовах депривації, неконфліктність і комунікабельність
  • відсутність шкідливих звичок
  • вік – від 25 до 45 років

Детальніші вимоги до науковців та фахівців із життєзабезпечення для участі у конкурсі можна прочитати на сайті Національного антарктичного наукового центру.

Коментарі вимкнені.