Тернополянок розгромили у Сєверодонецьку

Тернопільська команда “Галичанка” програма у Сєверодонецьку. 

Першу партію “Сєвєродончанка” – 8:6. У ці моменти на загальному тлі виділялася Аня Бурбелюк. Не почули Сєвєродончанка дзвіночок після двох пострілів Галини Щур, помилки Бурбелюк і блоку від Дубьянской – 8:10. Здавалося б, тимчасовий сплеск “Галичанки” ледь не переріс у трагедію – невпевнені дії на прийомі, фактична відсутність блоку в 4-й зоні, помилки нападників привели глядачів в шок – 11:18.

Після тайм-ауту господарів грає в цьому сезоні в діагоналі Олександра Биценко (раніше вона виступала на позиції центральної) послала м’яч в аут. А вийшла на подачу Литвиновська добряче попсувала нерви Дудник. Три подачі завершилися помилками від гостей, ще одна – ейсом. І ось вже Лідяева зрівнює рахунок (18:18), а Бурбелюк оформляє лідерство «Сєвєродончанки» – 20:18. Піти з «мертвої» розстановки суперницям допомогла антена. Але і 9 очок поспіль більш ніж порадували! Незважаючи на поодинокі старання Щур, кінцівка опинилася за підопічними Дмитра Юрченка – постаралися Лісеєнкова, Лідяева і Бурбелюк – 25:21.

У наступному сеті перевага «Сєвєродончанки» виглядала вагоміше – 5:1, 7:2, 14:6. Однак поряд з хорошою грою Лісеєнковой варто відзначити велике число браку з боку опонента, що і стала запорукою солідного розриву. Андрій Романович замість Реви випустив Скороход, що стабілізувало гру «Галичанки». Тернополянки навіть спробував врятувати програну було партію – 16:12, 19:16. На цей раз їх втечі запобігли Лісеєнкова і Хорольська – 25:18.

Не обіцяла бути проблемною для “Сєвєродончанки” і третя партія – 7:2. Нерозторопністю в захисті господарів «Галичанка» скористалася негайно – 7:7. Ось так майже весь сет опоненти йшли нога в ногу, почергово вириваючись на очко-два вперед – 7:7, 9:10, 13:11, 17:17, 20:21. І ось в кінцівці Дудник вдається рідкісна результативна атака – 20:22. Але знову рівність. А незабаром «Галичанка» отримує шанс на подвійний сет-бол – 22:24. І обома вона не скористалася. Після рахунку 24:25 змогу завершити партію виникала тільки у «Сєвєродончанки». На атаки Лісеєнковой гості відповідали уколами Биценко і Щур – 28:28. Нарешті, Ані вдалися два постріли поспіль, що дозволило оформити перемогу і повернути команді друге місце у турнірній таблиці, повідомляє GS.

Коментарі вимкнені.