Тернополяни 45 днів будуть у зоні АТО

З Тернополя до зони проведення антитерористичної операції відправилося сорок п’ять бійців. Це вже не перша ротація і триватиме вона 45 діб. Проте щоразу кожен сподівається, що вона стане останньою.

Українських захисників благословив благочинний Збаразького району прот. Іван Лесик, який разом із присутніми молився та попросив Божої опіки, настанови для українських захисників, щасливого повернення.

Також звернувся до бійців заступник начальника ГУНП в Тернопільській області Руслан Балик: “Єдине, що я хочу вам побажати це те, щоб ми востаннє проводжали вас туди, щоб ви там відстояли честь нашої області достойно і всі повернулися живі та здорові. Вас чекають батьки, друзі, діти, дружини. Не забувайте, що ви один колектив, не підводьте самих себе, не підводьте командира і не підводьте честь нашої області. Я бажаю вам щасливої дороги і швидкого повернення додому”, – підсумував п.Руслан.

Правоохоронці в зоні проведення антитерористичної операції підтримуватимуть правовий режим, перевірятимуть транспортні засоби, робитимуть усе, аби не допустити перевезення незаконних речовин, боєприпасів, зброї.

Коментарі вимкнені.