Тернопільський мер Сергій Надал не любить жіночих «шпильок»? (фото)

На цьому місці, поруч з речовим ринком по вулиці 15 Квітня у напрямку магазину молодіжний ще донедавна росли три тополі і дві туї. Тепер тут щедро всипана щебенем імпровізована стоянка для автомобілів. Хтось вирішив, що у мікрорайоні, де кількість викидів вихлопних газів на квадратний сантиметр легень значно більша, ніж кількість кисню – стоянка більш необхідна, ніж кілька дерев.

А зовсім поруч ділянка, вкрита віковічною багнюкою. На ній також можна було б облаштувати стоянку. Але тоді не довелося б зрізати дерева. А у Тернополі так не прийнято. У Тернополі прийнято –
якщо дерево таки виросло, то зрізати його і збудувати на тому місці хоч щось.

Та менше з тим. Дерева вже все одно не повернути. А ось ці півтори метри щебеню перетворилися на справжню смугу перешкод. Люди похилого віку долають її не без труднощів. Матусі докладають максимум зусиль, щоб провезти через неї коляски. Діти шпортаються. А що вже казати про модниць, яких з приходом весни на наших вулицях стає все більше і більше. Для їхніх високих підборів і шпильок цей щебінь перетворюється на справжню пастку. І всі вони, проходячи цю дільницю ще донедавна вкриту ямами з невеликими вкрапленнями асфальту, незлим тихим словом згадують усіх, хто доклав руку до такого покращення.

Шановний Сергію Віталійовичу, всі розуміють, що як політик ви просто марите, щоб вас згадували якомога частіше, але повірте, що тут аж ніяк не той випадок. І мова не йде про бруківку, всі чудово розуміють, що її ви притримаєте до наступних виборів, але кілька шуфель асфальту можуть вирішити цю дріб’язкову проблему. Хоча б у тому місці, де люди ходять, а машини нехай і далі паркуються на щебені. Їм же не потрібно перейматися цілісністю своїх шпильок чи підборів.
Андрій БЕРЕЗОВЧУК

Коментарі вимкнені.