Тернополяни радять поховати “покійника” на центральній вулиці міста

17 березня «біля маяка» Smotra Ternopil з друзями з автомобільних клубів BMW Ternopi та RTT Ternopil провели збори автомобілістів міста.  Дорожні активісти занепокоєні жахливим станом доріг.

Також вони колоною проїхали містом та покричали у рупор, щоб влада почула і готувалась до похорон… колеса, яке хоронитимуть з вінками, живою музикою, труною та навіть з надгробним фото «покійника».

Як розповідає один з учасників Павло Андрійчук: «Ці збори – це зібрання небайдужих автомобілістів. Ми провели  рейд проти поганих доріг в нашому місті. Долучитися до цієї акції може кожен охочий, вже скоро втілимо в життя задуману нами ідею – поховаємо колесо поганих доріг».

Тернополянин Арс Дудар радить учасникам поховати колесо на зупинці по вулиці Руська: «З іншої сторони від «Євроринку», там яма глибиною сантиметрів 25, довжиною добрих три метра і шириною метр. На колесо R16 яма підійде».

На зібранні водії розпочали збір підписів під зверненнями до “Тернопільського облавтодору”, міської та обласної рад, в якому вимагають капітального ремонту доріг.

Юрій Романович, Новини Тернополя “Погляд”

Фото Леськів Михайло

Коментарі вимкнені.