Тернополяни заспівали гімн України міліціонерам на прощання (відео)

20 січня тернополяни двічі збиралися під стінами УМВСУ в області. Ще б пак – події в Києві у ніч з 19 на 20 січня тримали в напрузі значну частину населення країни. А події в Тернополі змусили багатьох задуматися про бездіяльність місцевого страйкомітету та оперативність передачі інформації. Зокрема це стосувалося виїзду кількох автобусів із правоохоронцями з Тернополя на Київ. Група активістів, на жаль пізно дізналася про даний захід силовиків і не змогла перешкодити їхньому від’їзду. 

Вдень тернополяни вимагали присутності начальника обласної міліції Віктора Сака. Він мав би прокоментувати ситуацію із силовиками, які вночі виїхали з Тернополя на Київ. Але його заступник Василь Облещук пояснив, що керівник міліції відсутній – на роботі в Чортківському районі. Тоді люди накинулися на полковника Облещука, запитували, кому насправді він служить.

Увечері біля УМВС було набагато більше людей, переважно чоловіків. Вони знову вимагали присутності начальника міліції Віктора Сака. Обіцяли знову прийти сюди 21 листопада і вже стояти доти, доки він не з’явиться.

На прощання заспівали гімн України. А повертаючись додому, співали повстанських пісень, обговорювали політичну ситуацію в країні та події на вул.Грушевського у Києві.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.