Теропільські фонтани “переїдуть” туди, де тепло

Середина жовтня – останні дні, коли тернополяни могли милуватися фонтанами. Вже з 15 жовтня у Тернополі розпочали консервування фонтанів на зиму. Оживуть водограї аж в квітні наступного року.

– При мінусовій температурі фонтани працювати не можуть, – пояснює директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма. – Оскільки є ризик замерзання води, а відтак пошкодження всього обладнання. Тож традиційно в жовтні ми припиняємо експлуатацію фонтанів, випускаємо воду, знімаємо форсунки та інше обладнання, яке потрібно зберігати у теплому приміщенні. Це все ми демонтовуємо і перевозимо на склади.

Пан Кузьма також закликає тернополян берегти фонтани, які є перлиною нашого міста. Адже не раз траплялося, що їх руйнували вандали.

– Треба розуміти, що кожен фонтан – це є спільна власність громади міста і ми всі разом відповідаємо за їх збереження, – каже він. – Адже фонтани розміщені на відкритій місцевості, є доступними для всіх і на жаль, ми не можемо біля кожного постійно тримати охоронця.

Міліціонери стараються будувати свої маршрути так, щоб вони проходили повз фонтани, але не завжди вдається запобігти неприємним випадкам, додає директор водоканалу 20 хвилин.

Коментарі вимкнені.