У Чорткові побили журналіста районної газети

Фото володимира Шматька.

Сьогодні посеред білого дня в центрі міста чортківчанин, підприємець, який торгує велисопедами в будівлі колишнього кінотеатру «Мир» Михайло Вонсович напав з кулаками і побив журналіста районної газети «Голос народу», прес-секретаря ФСК «Кристал» Тараса Заяця. Про це повідомляє мер Чорткова Володимир Шматько.

  • Мовляв, за публічну позицію Тараса в соціальних мережах про місце встановлення першого громадського туалету в Чорткові, – пише Володимир Шматько. – Засуджую вияв агресії від цього «чоловіка» і як міський голова Чорткова, публічно прошу керівника обласного управління поліції Олександра Богомола і районного Анатолія Мельника провести об’єктивне розслідування.

Причиною такої поведінки підприємця, очевидно, стало обговорення публікації про розташування громадської вбиральні у соціальній мережі «Facebook». Журналіст і кривдник обстоювали протилежні позиції обговорення на сторінці однієї з громадських організацій. Точніше, журналіст у коментарях відстоював та обґрунтовував свою думку, а кривдник – прямо пригрозив опоненту (див. знімок екрана).

Ймовірно, підприємець вирішив «своєї обіцянки» дотримати та вчинив хуліганство.

На місце події прибула поліція. За фактом правопорушення складено протокол.

Поруч з журналістом йшла його мама. За її словами, саме це, можливо, завадило правопорушнику здійснити більше ударів.

Коментарі вимкнені.