У головного лікаря тернопільської лікарні, якого спіймали на хабарі, можуть конфіскувати усе майно

200 тисяч гривень – таку рекордну суму неправомірної вигоди керівник медичної установи вимагав за продовження оренди приміщення. Факт отримання коштів задокументували співробітники управління боротьби з економічної злочинністю обласної міліції.

Як з’ясувалося, головний лікар одного з медичних закладів, який є депутатом Тернопільської обласної ради, вимагав гроші у приватного підприємця за продовження оренди. Її об’єктом є аптечне приміщення на території лікувальної установи площею 150 квадратних метрів.

200 тисяч гривень, отримані в якості неправомірної вигоди, вилучені. Посадовця затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання стосовно нього запобіжного заходу.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Коментарі вимкнені.