У новому напрямі на вулиці Купчинського курсуватиме тролейбус №9

У Тернополі завершуються роботи з облаштування нової тролейбусної лінії, яка проляже вулицями Академіка Корольова – Академіка Сахарова – Романа Купчинського.

– Будівельні роботи ми здали вчасно – до 1 червня, як планували. Залишилося провести монтажні роботи. Їх уже розпочато – встановлені кронштейни, розтяжки та поперечки, стрілки врізані, залишилося змонтувати трос і монтувати під нього лінію. Має місце деяка затримка за ізоляторами, які замовлені, але ще до Тернополя не надійшли. Загалом лінію плануємо здати до Дня Конституції. Якщо погода дозволить, то до кінця червня новою тролейбусної гілкою вже курсуватимуть перші тролейбуси – розповів директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

Зазначимо, що більшість спецчастин до тролейбусної лінії виготовлені на дочірньому підприємстві «Сервіс ТЕТ». Завдяки цьому вдалося зменшити вартість лінії щонайменше на 150 тисяч гривень. До прикладу, кожен кронштейн вартує на 500 грн. менше, ніж би він вартував при замовленні на стороні. А подібних кронштейнів тільки на тролейбусній лінії, яка будується є 46 одиниць. Відповідно лише на них маємо економію до 23 тисяч гривень. І подібна економіє має місце по багатьох спецчастинах, виробництво яких налагодили на своїх виробничих потужностях тернопільські тролейбусники.

До слова, на новій тролейбусній гілці в планах облаштувати три зупинки громадського транспорту – на вулиці Корольова (на підйомі, навпроти 10-поверховомго будинку), на вулиці Сахарова (напроти обласної дитячої лікарні) і на вулиці Купчининсього (біля другої міської поліклініки).

Новою тролейбусною лінією курсуватиме тролейбус за маршрутом №9.

Коментарі вимкнені.