У парку ім. Т. Шевченка буде розважальний комплекс із закладом громадського харчування?

У парку ім. Т. Шевченка буде оздоровчо-розважальний комплекс із закладом громадського харчування. Дозвіл на це від Тернопільської міської ради датується 8 серпня 2016 року. Проект рішення в соцмережах розмістила Олена Степанова:

“Розглянувши звернення приватного підприємства, керуючись ст.12, 123,124,125,126 Земельного кодексу України, Законом України „Про землеустрій”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада вирішила дати дозвіл приватному підприємству на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років площею до 0,1936га для обслуговування нежитлової будівлі з реконструкцією, надбудовою та прибудовою під розважально-оздоровчий комплекс з закладом громадського харчування за адресою вул. Білецька, 34″. 

Підприємство зобов’язане в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Коментарі вимкнені.