У Підволочиську – перезавантаження влади

Сьомого грудня відбулася перша сесія районної ради сьомого скликання. На сесію були запрошені начальники управлінь та відділів РДА, керівники установ та організацій району, голови місцевих рад, представники ЗМІ. Сесія розпочалася зі спільного виконання Державного Гімну, вшанування загиблих на Майдані та в зоні АТО хвилиною мовчання. Обравши президію, депутати ухвалили порядок денний та перейшли до його розгляду.
У секретаріат обрали депутатів Світлану Карнаух, Мирослава Жорняка, Василя Мазура, у склад лічильної комісії – Руслана Савончака (голова лічильної комісії), Василя Голояда (заступник голови лічильної комісії), Івана Басюка (секретар), Олега Трача та Назара Стадника.
На голову районної ради було запропоновано двох кандидатів – депутата районної ради, колишнього заступника голови ради М. М. Скуйбіду, та депутата районної ради, першого заступника голови РДА І. І. Монартовича.
Кандидати коротко розповіли автобіографії, відповіли на питання депутатів районної ради. В ході таємного голосування головою обрали Ігоря Ігоровича Монартовича. Із 34 депутатів його кандидатуру підтримало 22. Пізніше Монартович склав присягу працівника місцевого самоврядування і запропонував своїм заступником – Ярослава Ігоровича Телевка. Його підтримало 20 депутатів. Депутати визначили оплату праці голови та його заступника.
Ігор Монартович і Ярослав Телевко подякували депутатам і громадськості за довіру, пообіцявши чесно і сумлінно працювати на благо району і України.
Леся Бохонько.

Коментарі вимкнені.