У рубриці “СтопХам” Тернопіль лідерство утримує т.в.о. начальника Патрульна поліція Тернополя, – активісти


У рубриці “СТОПХАМ” Тернопіль, лідерство і надалі утримує т.в.о. начальника Патрульна поліція Тернополя Олег Сороковий. Про це йдеться у групі активістів Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля”.

Так 1 серпня 2017 Олег Миколайович керуючи службовим автомобілем (без проблискових маячків) HYUNDAI Sonata #ДНЗ_3330 в’їхав у зону дії знаку 3.2 (Рух механічних транспортних засобів заборонено) по вул. Валова м.Тернопіль, чим порушив ПДР.

Головному патрульному Тернопільщини було роз’яснено, що дія знаку 3.2 не поширюється:
– на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами;
– на водіїв-інвалідів, що керують мотоколяскою або автомобілем, позначеними розпізнавальним знаком «Інвалід»;
– на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні.

У таких випадках транспортні засоби повинні в’їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення.

Спочатку Олег Сороковий казав: -Який там знак? Я не бачив ніякого знака.
Пізніше наголосив, що виконував службове завдання. Поліцейському в черговий раз було роз’яснено розділ 3. ПДР, а саме: РУХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ІЗ СПЕЦІАЛЬНИМИ СИГНАЛАМИ
3.1. Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.

В результаті було подано дві заяви в Департамент Патрульна поліція України з проханням провести перевірку та притягнути винного до відповідальності. Також для підтвердження інформації, що лейтенант Олег Сороковий не працює за адресою вул. Валова 11 (ГУНП) було подано інформаційний запит начальнику Головне управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Оскільки, згідно відповіді на запит Олег Сороковий не працює по вул. Валова, проблискових маячків на авто не було, вважаємо, що головний патрульний має відповідати перед законом, як і відповідали тисячі Тернополян за порушення ПДР.

Нагадуємо, що 5 липня 2017 біля Тернопільська обласна державна адміністрація Олег Сороковий припаркував службовий автомобіль на місці відведеного для інвалідів і не визнав правопорушення, за даним фактом ще тривають перевірки.

Детальніше про цей факт можна дізнатись тут ➡️https://goo.gl/nHvscj

Коментарі вимкнені.