У школу в Тернопільському районі шукають директора

На посаду директора школи с. Товстолуг Великогаївської ОТГ Тернопільського району відбудеться конкурс. Про це йдеться на офіційному сайті громади.

Відділ освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради відповідно до наказу від 31.2018 р. № 111-од «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг” Великогаївської сільської ради Тернопільської області» повідомляє про оголошення конкурсу на посаду директоракомунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг” Великогаївської сільської ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: 47742, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Товстолуг, вул. Шевченка, 12.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора комунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг” Великогаївської сільської ради Тернопільської областіможе обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад директора закладу відповідає 15 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.

Для участі у конкурсі до Відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Великі Гаї вул. Галицька 47 подаються такі документи:

   – заяву про участь у конкурсі (додаток 1);

   – автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

   – копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

   – копію документа про вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста;

   – копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стажпедагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

   – довідку про відсутність судимості;

   – мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (додаток 2).

Строк подання документів – з  1 серпня 2018 року до  20 серпня 2018 року.

Уповноважена за надання інформації, прийом документів,  про конкурс – Копит Марія Ігорівна, тел. 49-03-83 електронна пошта: 40616842@mail.gov.ua.

Конкурсний відбір проводиться у приміщенні Відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Великі Гаї вул. Галицька, 47 – 31 серпня 2018 року.

Конкурсний відбір переможця проводиться у 3 етапи:

І етап – письмова тестова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти.

ІІ етап – перевірка професійних компетентностей.

ІІІ етап – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвиткукомунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг” Великогаївської сільської ради Тернопільської області.

  • Перелік питань відповідно до яких сформовані тестові завдання, зразок ситуаційного завдання (додаток  3).
  • Критерії оцінювання етапів конкурсу  (додаток  4).

Коментарі вимкнені.