У суботу тернополянам покажуть найочікуваніший фільм року


19 вересня о 19.00 у тернопільському кінотеатрі Сінема Сіті відбудеться допрем’єрний показ фільму “Брати. Остання сповідь” за участю акторів Олега Мосійчука та Вероніки Шостак.

На тернополян чекає спеціальний допрем’єрний показ карпатської драми “Брати. Остання сповідь”. Стрічка, над якою працювала продюсерська команда “Поводиря”, вважається найбільш очікуваним українським релізом 2015 року. Робота над фільмом тривала майже 5 років, фестивальна кар’єра – майже рік, і от нарешті з 24  вересня “Брати” з’являться на екранах України.

Допрем’єрний показ у Тернополі відбудеться 19 вересня о 19’00 у кінотеатрі Сінема Сіті. Представити фільм, а також поспілкуватися з глядачами прийдуть актор та режисер Олег Мосійчук та актриса Вероніка Шостак.

В український прокат драматична історія любові та ненависті двох братів, які доживають віку в гірському селі вийде 24 вересня. Побачити її зможуть глядачі понад 27 українських міст. 

Сценарій фільму написаний за романом “Джмелиний мед” шведського автора Торґні Ліндґрена — члена Академії, що присуджує Нобелівську премію з літератури. Вікторія Трофіменко адаптувала його для екранізації, перемістивши місце дії в Українські Карпати.

“Брати” стали першим українським фільмом, який відібрали водночас на три кінофестивалі класу “А” — в Індії, Шанхаї та Москві. На останньому він отримав нагороду кінокритиків і приз за найкращу жіночу роль, яку виконала львів’янка Наталка Половинка. Продюсерами стрічки є Ігор Савиченко та Максим Асадчий, які раніше працювали над фільмом “Поводир”. 

Коментарі вимкнені.