У Тернопіль їде обладнання для паспортів!

В Тернопіль їде обладнання для паспортів. Про це у мережі Фейсбук повідомляє Катерина Кондратюк. За її словами більше року прийшлося чекати цього, окрім того,  було проведено шість тендерів. Саме через нестачу такого обладнання у місті виникають довгі електронні черги. Люди, яким потрібно виготовити його терміново, повинні переплачувати у паспортному сервісі “Документ” більше на 400 гривень. І ось нарешті Тернопіль зможе вирішити цю проблему. 

У ЦНАПі буде обладнано 5 додаткових робочих станцій, де прийматимуть документи на паспорти.  Щоб ці потужності дійсно розвантажили черги за паспортами, має працювати ефективна електронна черга.

  • Найнеефективніша – це одна лінійна черга (талони), найкраща – та, яка сьогодні в дмс, і об`єднує он-лайн, офлайн і поточну(день в день). І звичайно ж IGov, абсолютно безкоштовна, дає змогу підготувати всі документи, обслуговування таких заявників займає кілька хвилин.
    Також важливим є підготовка заявника – мають бути готовими всі заяви, щоб не затримувати чергу до обладнання. Саме від цього залежить скільки людей в день можуть скористатись послугою. А різниця велика – так, ДМС приймає близько 60 осіб в день, тоді як ДП Документ на такій же кількості обладнання – 200, – розповідає Катерина Кондратюк.

Ціна послуги буде буде така ж як в Державній Міграційній службі.  557 – закордонний не терміновий, 810- закордонний терміновий. Перший ID- безкоштовний. Без врахування комісії банку. Ніяких додаткових доплат не буде, – каже жінка.

Коментарі вимкнені.