У тернопільському “Оркестрі волі” непоправна втрата

В ніч з 11 на 12 лютого, на 67-му році життя помер знаний у Тернополі соліст муніципального духового оркестру “Оркестра волі” Євген Сопко. Про це повідомила його колега, солістка ПК “Березіль”, “Оркестри волі”, автор і виконавиця власних пісень Зоряна Вовк.

“Цієї ночі помер соліст «Оркестра волі», прекрасний чоловік, спеціаліст і мій наставник Євген Сопко. Він так і не дочекався ніяких звань, але від людей ТОЧНО мав «народного»!!! Майже до останнього дня був на сцені… як шкода…щиро…співчуваю родині. Для оркестру це велика втрата. Хай з Богом спочиває!”, – написала вона 12 лютого на своїй сторінці в Фейсбук.

“Господь благословив Євгена Сопка неповторним голосом, який ставить його в ряд із всесвітньо відомими баритонами Дмитром Гнатюком, Георгом Отсом, Томом Джонсом, Муслімом Магомаєвим та іншими зірками. І хоча за сорок шість років співочої кар’єри всесвітньої слави не зажив, його глибокий оксамитовий баритон заворожує, чіпляє за живе, бо співає не просто голосом, а душею”, – писала тернопільська журналістка Любов Гадомська, беручи інтерв’ю у пана Євгена в 2016 році.

Родове коріння Євгена Сопко бере свій початок у мальовничому селі Гурбинці на Полтавщині. Тут спочивають найрідніші люди – батьки, які передали синові співочий талант.

Редакція “Погляду” висловлює співчуття рідним, друзям, колегам пана Євгена.

Коментарі вимкнені.