У тернопільському виші створили асоціацію випускників

Протягом усього часу свого існування Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського славився своїми випускниками. Талановиті учені, лікарі, викладачі, організатори охорони здоров’я роблять значний внесок в розвиток медичної науки нашої країни, своїми успіхами та досягненнями у професійній діяльності підвищують престиж рідної Alma mater.
За п’ятдесять вісім років своєї діяльності Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського підготував понад 25 тисяч висококваліфікованих фахівців – бакалаврів, спеціалістів та магістрів, які нині трудяться на ниві охорони здоров’я, освіти та науки не лише України, але і багатьох країн світу. Для зміцнення зв’язків між випускниками, студентами та науково-педагогічним складом, з метою сприяння розвитку медичної науки і освіти, охорони здоров’я, реалізації науково-освітніх програм, надання допомоги вченим, викладачам, талановитій творчій молоді, випускникам, задоволення та захисту соціальних, економічних, творчих та інших інтересів своїх випускників, беручи до уваги приклад провідних університетів світу і України, ініціативна група запропонувала створити громадську організацію „Асоціація випускників Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського”, про це повідомляють у прес-службі ТДМУ.
17 жовтня 2015 року рідна Alma mater гостинно відчинила двері для своїх випускників, які зібралися у актовій залі адміністративного корпусу для проведення установчих зборів з метою створення Асоціації випускників Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського і прийняття Статуту Асоціації. Захід мав потужний потенціал, оскільки участь у ньому взяв 171 випускник Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, з них 81 – професори, доценти, асистенти, старші лаборанти, аспіранти і магістранти університету, 4 – працівники інших навчальних закладів, 86 представників практичної охорони здоров’я, а також ветерани-пенсіонери. Крім міста Тернополя, на збори прибули 15 випускників з районів Тернопільської області, а також з міста Львова, Хмельницької, Рівненської областей і міста Москви (Росія).

Коментарі вимкнені.