У тернопільських аферистів знайшли елітні квартири та будинки

130 обдурених вкладників ТОВ “Хелікс Кепітал Україна”, які втратили більше 15 мільйонів гривень, зареєстрували на сьогодні правоохоронці Тернополя. Проте ця кількість ще не остаточна, кажуть в Нацполіції. Щодня до слідчих надходять заяви від ошуканих жителів Тернопільської, Львівської, Рівненської, Івано-Франківської областей.

У ході слідчо-оперативних дій були проведені обшуки у трьох головних фігурантів справи. Усі вони мешкають в Києві.

У керівників “Хеліксу” арештовано 30 банківських рахунків, 12 автомобілів загальною вартістю більше мільйона доларів, 7 елітних квартир у Тернополі та столиці, кілька будинків, а також цінні речі та майже 500 тисяч гривень. Загальна сума арештованого майна становить не один мільйон доларів.

Усіх трьох фігурантів фінансової піраміди затримали. Їм суд обрав запобіжний захід тримання під вартою з можливістю внести заставу. Цією нагодою скористалися підозрювані і, сплативши 8,5 мільйонів, вони вийшли на волю.

Слідчі звертаються до людей, не вірити інформації, яку представники “Хеліксу” розповсюджують у соцмережах. Всі статті – черговий обман, аби вкладники не вимагали повернення коштів. Застерігають правоохоронці не вступати у нові компанії, створені колишніми представниками піраміди.

Окрім цього є інформація, що учасники фінансової піраміди розсилають смс-повідомлення до клієнтів з вимогами не писати заяви у правоохоронні органи, бо в такому випадку грошей їм не віддадуть.

Коментарі вимкнені.