У Тернополі «Благодійна сотня» зібрала кошти на допомогу дітям загиблих Героїв

Днями у Тернополі відбувся благодійний вечір на підтримку родин воїнів, які загинули у боях на Сході України. Відомі підприємці, науковці, митці, поети і фотографи  об’єднали свої зусилля, аби допомогти дітям полеглих в АТО земляків.

Організував дійство депутат Тернопільської міської ради Віталій Цимбалюк. Саме з його ініціативи вийшов у світ мистецький календар «Серце Європи – Тернопіль».  Усі гості вечора могли придбати видання і тим самим допомогти дітям загиблих Героїв. Більше 50 тисяч гривень вдалося зібрати завдяки унікальному календарю, який відображає колорит і красу нашого міста.

Віталій Цимбалюк вже кілька місяців опікується дітьми загиблих за волю України героїв Сергія Долгіх, Миколи Руснака, Дениса Громового, Руслана Степули.  Він зазначає, що це добра козацька традиція – всією громадою підтримувати дітей і родини тих, що загинув, захищаючи рідну землю.

–         З кожним днем наші втрати стають все більшими. Наш святий обов’язок – допомагати цим родинам, – каже Віталій Цимбалюк. – Ідея цього благодійного вечора народилася після того, як на військовому вишколі я познайомився з чоловіком, який зараз воює на Сході. Він зізнався мені, що найбільше хвилюється про три речі: аби не вернутися з війни інвалідом, щоб, коли він загине, діти не залишилися голодні а також, щоб жертви наших хлопців не були марними. Я впевнений, що про це думають всі захисники України. На свято Миколая я відвідував сім’ї наших Героїв України, які загинули в АТО. Коли я з ними поспілкувався, я зрозумів, що для цих діток не стільки важлива матеріальна допомога, як увага, моральна підтримка, відчуття, що вони не залишилися наодинці зі своєю бідою.

На благодійний вечір завітали рідні загиблих Героїв. Вони не могли стримали сліз, коли згадували про їх найдорожчих чоловіків.

До роботи над календарем «Серце Європи – Тернопіль» долучилися тернопільські фотомайстри Микола Василечко і Василь Стрижко, вихованці фотостудії «ІКС-позиція» Віктор Базюк та Василь Погорілець. Також на сторінках використали  вірші відомих тернопільських поетів.  Загалом під час благодійного вечора продали півтори сотні примірників. Зібрані кошти, а це – більше 50 тисяч гривень, поділили порівну між сімома дітьми загиблих Героїв.

Віталій Цимбалюк запевняє, що такий благодійний вечір перший, але не останній. Учасники заходу, які придбали календарі, об’єдналися у Благодійну сотню. Тож усі родини Героїв, які загинули на фронті, не залишаться без підтримки та допомоги

 

Коментарі вимкнені.