У Тернополі дітей лікують з допомогою собаки (фото)

Пухнастик Денні як улюблена м’яка іграшка, однак на відміну від неї має велике серце та надзвичайний розум.

Заняття у Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю частенько відвідує завжди бажаний гість – помаранський шпіц на ім’я Денні. Коли собака з’являється у кабінеті, діти відразу оживають та з неприхованою радістю поспішають контактувати з улюбленцем.

При першому знайомстві Денні поводить себе стримано, помірно леститься до руки та крутить хвостом. Діти, в свою чергу, поступово вивчають нового друга та починають обережно торкатися пухнастої шерсті. Утім знайомство не загятується надовго, бо усмішка та щирий сміх, які виникають на дитячому обличчі, відразу зближують із Денні.

Метод такого спілкування із чотирилапими товаришами є основою каністерапії – різновиду терапії, яка сприяє кращій реабілітації дітей з обмеженнями у розвитку.

Оскільки саме собака є тією твариною, яка сприятливо впливає на психоемоційний стан, допомагає долати стресові моменти і напруження, а також є непідробним джерелом хорошого настрою. Контактування з собакою відіграє особливу роль в соціально-психологічному благополуччі дітей. Вони незамінні при роботі з дітьми, які страждають на аутизм, адже здатні впливати на їхню поведінку.

Відтак Денні – відмінний друг у реабілітаційному процесі, який точно знає, як зробити дитину щасливішою саме сьогодні ????

Коментарі вимкнені.