У Тернополі єднають серця (фото)

У Тернополі в барі “Панорама” (готель “Тернопіль”) відбулась вечірка для вільних сердець, що прагнуть знайти свою половинку, віком 25-35 років. Захід відбувався 18 липня об 18-00.  Було присутньо 7 дівчат та 7 хлопців відповідного віку. Вечірка відбувалась в грецьому стилі – участникі не тільки спілкувались, а мали конкурси та вчили танец “тартакі”.  Позитивним моментом є те, що на вечірці зформувалось 8 взаємних симпатій. Молоді люди получили телефони один одного для продовження контактування один з одним.
Відгуки учасників:
            Здоров”я, наснаги і щоб було бажання далі творити таку чудову програму.  (чоловік  25 р.),
Продовжувати і ще раз продовжувати працювати та допомагати людям.(дівчина 32 р.)
Дякую! (дівчина 29 р.)
Так тримати! Ви робите важливу справу! Дякую! (дівчина 27 років)
Висловлюю щиру подяку за те, що Ви організувала такий захід в Тернополі. Мені сподобалося, Дякую (дівчина 32 роки)
Все гут! (чоловік 35 років)
Хотілось би більше часу на спілкування з дівчатами (чоловік 34 роки)

Наспупний розклад вечірок 

25 липня – 35-50 років
8 серпня – 50 – 65 років
22 серпня – 25-35 років.
Для реєстрації на наші вечірки потрібно зателефонувати по тел. 067 332 45 45 та вибрати собі зручний час для візита в офіс організації. При собі потрібно мати паспорт.
Ми обслуговуємо вільних людей від жодних стосунків  з особами протилежної статті, від 20 років жінок та 25 – чоловіків, не судимих та психічно адекватних.
До кінця серпня акція – людина, що зареєструвалась на вечірку – має можливість по бажанню отримати безкоштовне обслуговуванння у шлюбній агенції (індивідуальний пошук підходячого супутника життя). Обслуговування триває на 3 контактних телефона до осіб, що можуть підходити  нашому клієнту для створення довготривалих стосунків. Працюємо конфідеційно.

Коментарі вимкнені.