У Тернополі на кривавій вулиці знову сталось ДТП. Постраждав хлопчик

Сьогодні у Тернополі на вулиці Тарнавського ще й на пішоходному переході сталась аварія. За словами очевидців, автомобіль збив хлопчика. Потерпілий переходив на зелене світло, яке пчоало мінятись на жовте, як його збили.

Інформацію про ДТП підтвердив “Погляду” начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області Василь Барановський. Подробиці обіцяв розповісти згодом.

Нагадаємо, по вулиці Тарнавського часто стаються аварії. Так нещодавно по цій вулиці  у ДТП одночасно потрапило три автівки. згодом збили жінку та молодик на “Volksvagen” збив хлопця на “Яві”.  Також ця вулиця вважається однією з найкривавіших у Тернополі.

-1 thoughts on “У Тернополі на кривавій вулиці знову сталось ДТП. Постраждав хлопчик

  • 08:04 | 17.05.2014 о 08:04
    Permalink

    Я живу неподалік цього кривавого місця. Стільки сталося нещасних пригод, та на жаль, ніхто не думає як тому зарадити!!! Найпростіше рішення – та поставте вже врешті решт на тому переході світлофор!Машини несуться (особливо таксисти), що там і дорослим важко перейти. А коли дощ, то ще можна попасти й під безкоштовний душ з води, що з калюж вибрискується з під коліс машин на людей, які намагаються перейти дорогу!

  • 21:17 | 17.05.2014 о 21:17
    Permalink

    На місце ДТП виїжджав “Дорожній контроль”?

Коментарі вимкнені.