Володимир Кузьма готує тернополянам неприємний сюрприз

16 травня директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма розповів, що із 1 липня в державі планується підняття тарифів на воду для населення та підприємств. У зв’язку з цим діятиме нова система компенсацій для соціально незахищених верств населення.

– Так само, як і на тарифи газопостачання, теплопостачання, гарячу воду, грядуть певні зміни і на тарифи з водопостачання і водовідведення, – розпочав Володимир Кузьма.

Він пояснив, що тарифи на житлово-комунальні послуги в нашій державі повинні відповідати економічно-обгрунтованому рівню. Це є вимогою Міжнародного Валютного Фонду. Інше питання – що держава має вести продуману політику соціального захисту тих людей, які знаходяться за межею бідності.

– Орієнтовно з першого липня планується, що почнуть діяти нові тарифи для тих водоканалів, які подадуть економічно обгрунтувані розрахунки по яких Національна комісія з питань регулювання ринку комунальних послуг прийме відповідне рішення.

Директор водоканалу дав особисті рекомендації, що потрібно зробити тернополянам в першу чергу:

  1. Вчасно подати актуальні показники лічильників. Якщо цього не зробити – оплачувати доведеться згідно нового тарифу. А він, як зазначає Володимир Кузьма, суттєво відрізнятиметься від існуючого зараз.
  2. Претендентам на виплату субсидій варто вчасно оформити документи, аби мати компенсацію з державного бюджету.
  3. У кого ще немає лічильників – варто таки їх встановити. Як запевняє чиновник – вони окуповуются за три-чотири місяці.

У КП “Тернопільводоканал” пояснюють, що розмір нових тарифів та остаточну дату, коли вони почнуть діяти, обов’язково доведуть до споживачів через засоби масової інформації, як тільки нацкомісія затвердить суму.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Володимир Кузьма готує тернополянам неприємний сюрприз

  • 11:33 | 18.05.2014 о 11:33
    Permalink

    Кузьма піднімає тариф щоквартально. це ніби навіть в договорі прописано.

Коментарі вимкнені.