У Тернополі обирають ректора (фото)

 Сьогодні у Тернопільському медичному університеті імені І.Я. Горбачевського обирають ректора. Це перші в Україні відкриті вибори очільника вишу згідно нового законодавства. Із самого ранку у фойє університету людно. Хоча у студентів сьогодні немає пар викладачі, технічні працівники та представники студенства вже на початку дня прийшли на виборчу дільницю, аби обрати майбутнє свого навчального закладу.

До дня виборів охочих стати керівником медичного університету залишилося лише сім. Головний лікар Тернопільської університетської лікарні Василь Бліхар зняв свою кандидатуру.

У актовому залі вишу все як на справжній виборчій дільниці: кабінки, урни для бюлетенів, списки виборців. Все спокійно і злагоджено. Участь у виборах беруть також іноземні студенти.

Голосування триватиме до 15-ї год. Якщо визначити переможця в першому турі не вдасться, через тиждень проведуть другий етап. У ньому братимуть участь два лідери попереднього голосування. Якщо ректора не виберуть і цього разу, вибори визнають недійсними

Коментарі вимкнені.