У Тернополі оголосили війну міському голові Сергію Надалу

Сьогодні знову зателефонували тернополяни, просять допомоги.
У парку Національного Відродження активно розпочалось будівництво еко-готелю. Будівельники показують всі дозвола. Хоча мер міста Надал С.В. повідомив тернополян що будівництво готелю зупинено: «Сьогодні ми повинні по-іншому дивитися на рішення, які приймалися раніше, – казав міський голова Сергій Надал. – Зокрема, на асфальтованому майданчику по вул. 15 Квітня зупинили будь-які будівельні роботи. Було дано доручення комунальному підприємству завершити роботи і привести територію у відповідність, щоб там не було загроз життю для місцевих жителів. Більше будівельних робіт там проводити не будуть, оскільки це суперечить нашому подальшому баченню розвитку паркових зон міста і волі громади».

Після цих слів мера будівництво припинилось. Але нещодавно розпочалось знову. Як розповідають активісти, будівельники їх запевняють, що проводились громадські слухання і люди погодились на це будівництво.

Активістка ТО ГО Воля Наталія Кузь, розповідає, що тернополяни розпочинають війну з мером, адже поки більшість активістів на війні, у Тернополі влада займається наповненням кишень.

– Більшість активістів зараз займається війною, чимало з них на передовій. А міський голова відчуває закінчення своєї каденції, тому думає на чому б ще заробити. Це у  Сергія Надала, як агонія перед смертю. Тому розпочинаємо війну проти Надала. Адже як вернуться хлопці з війни, вони нам не пробачать того, що ми не вберегли Тернопіль, – каже активістка.

 

-1 thoughts on “У Тернополі оголосили війну міському голові Сергію Надалу

 • 11:31 | 19.11.2014 о 11:31
  Permalink

  Чи є сайт в ТО ГО Воля?
  Наталія Кузь повідомте громадськість коли збиратися на пікет.

 • 14:30 | 19.11.2014 о 14:30
  Permalink

  Надал, звичайно не ангел, але він мер, обраний тернополянами. А “активісти ТО ГО” – псевдопатріоти і це всім відомо, скільки б не робили гучних заяв.

 • 15:07 | 19.11.2014 о 15:07
  Permalink

  Не важливо чи пікет організує ТО ГО Воля чи інша організація. Важливо щоб не забудовували парки.
  Наталія Кузь повідомте громадськість коли буде відбуватись якась акція.

 • 15:09 | 19.11.2014 о 15:09
  Permalink

  Вже один “законно обраний” зараз в росії

 • 21:31 | 19.11.2014 о 21:31
  Permalink

  На мою думку Надал хабарник не чим не гірший ніж той, що в Ростові зараз, просто масштаби інші…я за пікет, пропоную його “до нігтя притиснути”, і впевнена, що багато хто це захоче зробити, ну окрім колишнього “Аракса” і “Юмакса”, але я їх не боюсь. Кажіть де і коли! А то скоро на центральні площі будуть будувати еко готелі….

Коментарі вимкнені.