У Тернополі організували форум для місцевих лідерів

Дводенний форум для місцевих лідерів проводиться в Тернополі. Учасники заходу мають можливість обмінятися досвідом, отримати інформацію про те, як втілити успішні проекти, налагодити ефективну роботу. Захід організовує партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» спільно з Національним демократичним інститутом.

Форум для місцевих лідерів проводиться кілька разів у рік в різних областях України. У Тернополі такий захід відбувається вперше.

– Тут присутні близько 70 учасників, більшість з них – з Тернополя, дуже багато з Хмельниччини, також є багато наших представників з різних куточків України. Теми різноманітні – у кожному регіоні є своя специфіка, кожна область чимось вийшла вперед у нашій партійній розбудові. Очікування наступні – хочемо, щоб наші регіони ділилися досвідом, найкращі напрацювання поширювались і мали застосування у наших партійних організаціях», – зазначив народний депутат України, керівник секретаріату партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Максим Саврасов.

Організатори проекту переконані, інформація і практичні навики, які учасники форуму отримують на заході, стануть поштовхом для втілення нових ініціатив і проектів.

«Подібні форуми дають можливість поспілкуватися з людьми, котрі беруть активну участь у процесі розвитку країни, знайти цікаві точки дотику, сформувати нові програми, нові візії, бачення того, як молода людина має розвиватися. Дуже важливо, що є люди, котрі хочуть розвиватися та розвивати довкола себе простір, країну», – зазначив народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»  Тарас Юрик.

Процес осучаснення кадрів є надзвичайно важливим у роботі органів державної влади. Також велике значення мають для молоді добрі приклади, на яких демонструється ефективна робота, нові можливості та хороші результати в розвитку країни. Про це зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. Він також наголосив, що завдяки реформі децентралізації, молодь має усі можливості для реалізації креативних планів на місцях: «Тенденція, яка намітилася в децентралізації, дає можливість реалізувати креативні речі вже на місцях через ОТГ. За підсумками останніх виборів ми бачимо, що дуже багато молодих людей прийшли працювати в органи місцевого самоврядування, в ОТГ. Тому ми зацікавлені, щоб проводилися подібні заходи і таких людей було якомога більше», – наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Форум для місцевих лідерів – це майданчик для комунікації, де можна отримати нові знання та можливості для реалізації ідей. Саме це є головною метою заходу, наголошують організатори.

«Також переймаємо досвід від практичних кейсів тренерів Національного демократичного інституту – як реалізувати швидко проект, як за допомогою певних електронних засобів дослідити проблему. У перший день форуму ми провели смс-опитування і результати виводили на дошку в таблицях. Це якраз демонструє, що за допомогою таких простих інструментів можна досягнути ефективних результатів. Думаю, що ці елементи є ключовою складовою успіху молоді і молодих партійців в реалізації діяльності на місцях», – каже секретар ГО «Солідарна молодь», учасник форуму Дінара Ґабібуллаєва.

Коментарі вимкнені.