У Тернополі орудує банда 14-річних дівчат

У Тернополі біля 11 школи орудує банда дівчат. Про це написала Андріана Вовк у групі Від Тарнополя до Тернополя.

“Вчора ввечері йшла на стадіон коло 11 школи. Я гімнастка, тому ходжу на тренування щодня. Коло стадіону мене зупинило декілька дівчат, почали штовхати мене і сипати не дуже гарні слова в мою сторону. В той момент мені стало реально страшно, а найгірше те, що поблизу були хлопці і ні слова не сказали, лише спостерігали за всім, що коїться…Може хтось порадить, що робити? Мені вже стає страшно. Вчора я пішла звідти цілою та неушкодженою, але що буде завтра??”.

Дівчатам 13-14 років, коментують відвідувачі групи.

Жодного дієвого рецепту як врятуватися від нападу на вулиці немає. Газовий балончик – ледве не єдиний засіб для самооборони – доступний і дозволений усім. Він дешевий, придбати можна в магазині зброї. Але жінки просто не встигають його дістати в екстремальній ситуації.

Психологи радять вдавати епілептичний напад. Мовляв, нападник розгубиться і втече.

Менш доступний засіб – пістолет чи револьвер – їх продають із дозволу лише окремим категоріям людей, тому жінка, до прикладу, працівник банку, його придбати не зможе.

Електрошокер – заборонений, за купівлю, продаж і зберігання настає адміністративна відповідальність.

Штраф за зберігання електрошокера – від 1200 гривень, до того ж його конфіскують, застосування пристрою може врятувати своє життя, проте покалічити іншу людину.
І ще варто пам’ятати – недозволені спецзасоби можуть як урятувати життя, так і скалічити його, тому кожен для себе має вирішити, як озброїтись і як захищатись.
Не ходити темними вулицями поодинці, не провокувати конфлікт та не заговорювати із незнайомцями – найпростіше, що жінка може зробити сама для себе.

-1 thoughts on “У Тернополі орудує банда 14-річних дівчат

Коментарі вимкнені.