У Тернополі відбудеться презентація Toyota Camry

Вже в цю п’ятницю, 7 листопада о 19.00 в Тойота Центр Тернопіль відбудеться національна прем’єра нового флагманського бізнес-седана – презентація нової  Toyota Camry.

Камрі – флагманський седан в модельному ряді Тойота і користується заслуженою популярністю вже 7 поколінь поспіль! Його назва не випадково походить від японського слова «kammuri» , що означає «корона», адже воно стало синонімом цього представницького авто. Історія Camry дуже багата, а перше покоління цього автомобіля було представлено 32 роки назад. І сьогодні він – один з найпопулярніших седанів в світі і традиційно входить в число головних автомобільних бестселерів в США, що являється підтвердженням його високого класу. В нашій країні Toyota Camry офіційно продається з 2001 року і являється одним із лідерів вітчизняного сегменту автомобілів бізнес-класу. Саме ця модель пропонує своїм власникам оптимальне співвідношення високого статусу, елегантного ділового стилю, преміального комфорту, актуальних інженерних технологій і стабільно високої  якості.

Будьте першими! Оцініть новинку від Toyota в офіційного дилера Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс», що по вул. Микулинецькій, тел.: 0352 405 888

 

-1 thoughts on “У Тернополі відбудеться презентація Toyota Camry

  • 18:40 | 6.11.2014 о 18:40
    Permalink

    доречі хоч і в країні криза, тим не менше Тойоту зараз беруть найбільше. і причому далеко не дешеві машинки…

Коментарі вимкнені.